Sooduspakkumised

Juugakoda pakub India peamassaaži novembris soodushinnaga

Masseerib Reet Karro. Massaaži saab Marju Varblane. Pildistas Elle Roomet.

Hingamisstuudio ja Juugakoja looja, terapeut Reet Karro on pakkunud juba kuus aastat India peamassaaži ehk Champit, mida ta õppis Krautmani massaaži- ja terviseakadeemias. Kristel Krautmani õpetatav Champi on Euroopa massaaži- ja tervishoiupõhimõtetele kohandatud variant Indias peretraditsioonina edasiantavatest ja praktiseeritavatest peamassaažidest.

India peamassaaži näidustusteks on peale juuste väljalangemise ja elutuse ka stress, ärevus, rahutus, unetus ja energiapuudus, lisaks pingepeavalud, nina- ja kõrvaprobleemid. Energiakanaleid käsitledes masseerime läbi pea, kaela, kõrvad, näo ja õlad ja õlavarred. Tundlikud inimesed tunnetavad energia liikumist varbaotsani välja.

Champi stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. See puhastab energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehäireid. Loe põhjalikumalt siit.

Tartus, Saekoja 36a asuvas teraapia- ja enesearengukeskuses Juugakojas pakutakse 5.-30. novembril tööpäeviti kell 9-17 India peamassaaži seansse soodustusega, mis algab teisest novembris makstud seansist ja mille suurus sõltub läbitud seansside arvust. Maksta saab ühe seansi kaupa või ettemaksuna kogu tellitud kuuri eest.

Ühe seansi kaupa makstes, on esimene novembris makstav seanss tavahinnaga 30 €, 2. seanss 28 €, 3. seanss 26 €, 4. seanss 24 €, 5. seanss 22 €, 6. seanss 20 € ning 7. ja iga järgmine seanss 18 €.

Korraga makstes kehtivad hinnad:

1x = 30 €, 2x = 56 €, 3x = 84 €, 4x = 104 €, 5x = 130 €, 6x = 144 €, 7x = 154 € ja 8x = 176 €.

Teraapiakuur tuleks välja osta oktoobris või novembris, kasutada saab makstud seansse kuni veebruari lõpuni.

Kui soovite aega kokku leppida helistage palun tel 56 49 27 69 või kirjutage [email protected]. Palume kirjas kinnitada, et Teil pole takistavaid asjaolusid (I trimestri rasedus, tõsisem tervisehäire vms). Kirjas pakkuge välja sobivaid päevi või aegu ning öelge, kas soovite massaaži kuivalt või õliga (soojendatud külmpressitud taimeõliga).

Kohtumiseni India peamassaažil!