Sooduspakkumised

Juugakoda pakub India peamassaaži märtsis soodushinnaga

Hingamisstuudio ja Juugakoja looja, terapeut Reet Karro on pakkunud juba seitse aastat India peamassaaži ehk Champit, mida ta õppis Krautmani massaaži- ja terviseakadeemias. Kristel Krautmani õpetatav Champi on Euroopa massaaži- ja tervishoiupõhimõtetele kohandatud variant Indias peretraditsioonina edasiantavatest ja praktiseeritavatest peamassaažidest.

India peamassaaži näidustusteks on peale juuste väljalangemise ja elutuse ka stress, ärevus, rahutus, unetus ja energiapuudus, lisaks pingepeavalud, nina- ja kõrvaprobleemid. Energiakanaleid käsitledes masseerime läbi pea, kaela, kõrvad, näo ja õlad ja õlavarred. Tundlikud inimesed tunnetavad energia liikumist varbaotsani välja.

Champi stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat. See puhastab energiakanalid blokeeringutest, mis tekitavad tervisehäireid. Loe põhjalikumalt siit.

Tartus, Saekoja 36a asuvas teraapia- ja enesearengukeskuses Juugakojas pakutakse 4.-29. märtsil tööpäeviti kell 9-17 India peamassaaži seansse soodustusega, mille suurus sõltub läbitud seansside arvust. Maksta saab ühe seansi kaupa või ettemaksuna kogu tellitud kuuri eest.

Ühe seansi kaupa makstes, on 1.-4. märtsis makstav seanss 25 € ning 5.-7. seanss 20 €.

Korraga makstes kehtivad hinnad:

1x = 25 €, 2x = 50 €, 3x = 75 €, 4x = 100 €, 5x = 115 €, 6x = 130 € ja 7x = 150 €.

Teraapiakuur tuleks välja osta märtsis, kasutada saab seda ka aprillis, mais või juunis.

Kui soovite aega kokku leppida helistage palun tel 56 49 27 69 või kirjutage [email protected]. Palume kirjas kinnitada, et Teil pole takistavaid asjaolusid (I trimestri rasedus, tõsisem tervisehäire vms). Kirjas pakkuge välja sobivaid päevi või aegu ning öelge, kas soovite massaaži kuivalt või õliga (soojendatud külmpressitud taimeõliga).

Kohtumiseni India peamassaažil!