Koolitused

 HINGAMIS-, ISIKUARENGU- JA TERVISEKOOLITUSED KÕIGILE

Meie oktoobri II poole hingamiskiri on leitav siit.

 

P, 21.10 kell 16-18 00 Hingamistehnikate töötuba Hingan rõõmsalt, suurelt ja vabalt” Südame Tarkuse Päevadel, Vanemuise 48, Tartu. Räägime lühidalt hingamisest, “õigest” ja valest hingamisest ning enese hingamisega reguleerimise võimalustest. Õpetame kiirelt seansil rakendatavaid hingamistehnikaid ja teeme läbi täispika hingamissessiooni koos keha lõdvestamise, erinevate hingamistehnikate katsetamise ja lühikese lõpujagamisega. Hind on Südame Tarkuse Päevade päevapileti sees (10/8 €).

 

E, 22.10 kell 18.15-19.45 reiki ja reikikursuste tutvustus koos reiki kogemisega. Reiki olemust, omadusi, lühiajalugu ja eetikat tutvustav tasuta lühiloeng-seminar koos reiki miniseansiga. Tasuta.

 

T, 23.10 kell 18.15-20.30. Südame äratamise õhtu vabastava hingamisega. Räägime südame käsitlusest Algallika meetodis ja teeme läbi täispika Algallika meetodil vabastava hingamise seansi Binnie Dansby Südame Äratamise meditatsiooni saatel. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. 15 €.

 

E, 29.10 kell 18-21 reiki I astme õhtukursuse avakord. Reiki olemus, omadused, elemendid, reeglid/eetika, pühitsus ja energiaharjutused. Kuni 25. oktoobrini 92 €.

 

T, 30.10 kell 18.15-20.30 Vabastava hingamise tehnikate õpituba algajatele. Räägime Algallika Protsessist ja Hingamistööst, Biodünaamilisest Hingamisest ja Trauma Vabastamisest ning Dan Brulé hingamismeisterlikkusest. Teeme läbi täispika vabastava hingamise seansi nende kõigi kolme meetodi järgi. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. 15 €.

 

KOOLITUSED TELLIMISEL

Juugakoja Facebooki leht.

REIKIKOOLITUSED

Juugakoja Reikikool pakub reiki loenguid, tutvustusi, kursuseid ja praktikaüritusi. JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.

Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 

Reikikooli veebilehele!

Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.

Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.

Reikikooli Facebooki leht.