Koolitused

 HINGAMIS-, ISIKUARENGU- JA TERVISEKOOLITUSED KÕIGILE

E, 26.03 kell 18.15-20.30 TARTU KESKLINNAS praktiline hingamiskoolitusŠamaanihingamine ja kokkuvõtted õpitust.Õpime jõudma hingates kauge mineviku ja šamanistlike läteteni. Teeme kokkuvõtteid sarja jooksul omandatust. Koolitus lõpeb vabastava hingamise seansiga šamaanihingamisega šamanistliku muusika ja šamaanitrummi saatel. 14/10 €.

K, 11.04 kell 18.15-20.30 hingamisteraapiat ja 10 kohtumisega hingamiskoolituste tsüklit “Tõelise väe vallapäästmine 3” tutvustav praktiline hingamiskoolitus. Räägime hingamisest ja selle takistustest. Õpime vabastavalt hingama. Teeme läbi täispika vabastava hingamise seansi nii hingetõmmete kui muusika saatel. Tasuta.

E, 16.04 kell 18.15-20.30 Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise töötuba kehatöö ja hingamisega. Teeme läbi erinevaid tehnikaid energia liikumasaamiseks ja täispika hingamisseansi nii keha- kui energialiikumisega. 10 €.

10 kohtumisega hingamiskoolituste tsükkel “Tõelise väe vallapäästmine 3” Juugakojas:

K, 18.04 kell 18.15-20.30 praktiline hingamiskoolitus “Vabastava hingamise põhitehnikad. Hingamise hinnanguvaba jälgimine.” Õpime oma hingamist hinnanguvabalt jälgima ning kasutama vabastava hingamise kolme põhitehnikat. Teeme läbi täispika hingamisseansi, mille sisse põimime kaks hingamise jälgimise tsüklit. 13/10 €.

 

KOOLITUSED TELLIMISEL

Juugakoja Facebooki leht.

REIKIKOOLITUSED KÕIGILE

Juugakoja Reikikool pakub reiki loenguid, tutvustusi, kursuseid ja praktikaüritusi. JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.

Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 

Reikikooli veebilehele!

Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.

Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.

Reikikooli Facebooki leht.

Email this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Print this page