Koolitused

 HINGAMIS-, ISIKUARENGU- JA TERVISEKOOLITUSED KÕIGILE

Meie suvine hingamiskiri on leitav siit.

N, 23.08 kell 18.15-20.30 vabastava hingamise töötubaMinu elu eesmärk. Alustame jagamisringi ja teema tutvustusega, järgneb teemakohane harjutus ning seejärel süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. 12/10 €.

N, 30.08 kell 18.15-20.30 vabastava hingamise õhtu Kohtumine Sisemise Õpetajaga“. Alustame jagamisringi ja teema tutvustusega, järgneb vabastava hingamise sessioon juhendamisega Sisemise Õpetajaga kontakti saamiseks. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. 12/10 €.

SEPTEMBER ON JUUGAKOJAS BIODÜNAAMILISE HINGAMISE JA TRAUMA VABASTAMISE KUU. Loe siit.

N, 06.09 kell 16.15-19.45 Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise Süsteemi tutvustav lühiloeng. Tutvume Biodünaamilise Hingamise ja Truma Vabastamise meetodi lähtekohtade ja elementidega, saame vastused küsimustele ja otsustame, kas soovime jääda samal õhtul algavale töötoale, või hoopiski kokku leppida teraapiakuuri, mis on septembris eriti soodsate tingimustega. Või kui saame teada, et tervis biodünaamilist hingamist ei kannata, saame muid soovitusi või lühiinfot teiste hingamisteraapia meetodite kohta. Tasuta.

N, 06.09 kell 18.15-20.30 Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise Süsteemi töötuba. Katsetame oma naha peal kõiki selle meetodi elemente, tantsime laiendavat tantsu ning hingame sissejuhatavalt ja kaht ülemist pingevööd vabastades. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. 10 €.

N, 13.09 kell 18.15-20.30 hingamissarja “Energiakeskused tasakaalu!” tutvustav hingamisõhtu. Räägime tšakratest ja Anodea Judithi käsitlusest, tutvume hingamistehnikaga ja hingame vabastavalt. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. Tasuta.

N, 20.09 kell 18.15-20.30 hingamissarja “Energiakeskused tasakaalu!” avakohtumine. Räägime tšakratest ja Anodea Judithi käsitlusest, teeme läbi Osho tšakrahingamise meditatsiooni, tutvume hingamistehnikaga ja hingame vabastavalt. Lõpus teeme kokkuvõtteid teetassi juures. 12-14 €, olenevalt sellest, kas osaleda üksikutel kordadel või kogu sarjal.

  

 

KOOLITUSED TELLIMISEL

Juugakoja Facebooki leht.

REIKIKOOLITUSED NII KÕIGILE KUI REIKIT ÕPPINUILE

Juugakoja Reikikool pakub reiki loenguid, tutvustusi, kursuseid ja praktikaüritusi. JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.

Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 

Reikikooli veebilehele!

Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.

Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.

Reikikooli Facebooki leht.