Üritused/koolitused

 Lähimad hingamiskoolitused

Meie hingamisüritustel käijate nädalakirja 12.10 ilmunud number on siin.

T, 15.10 kell 17.30-19.00 õpituba “Inspiratsiooni andvad ja lõõgastuda aitavad hingamis- ja liikumistehnikad” Tartu linnaraamatukogu Karlova harukogu 2. korrusel. Koolitus loomingulisse paigalseisu jõudnud ja/või stressi kogevatele inimestele. Hingamisviisi mõju ja eesmärgipärase muutmise võimalused. Väliste lihaste treenimise kõrvale kogukehaliikumise sissetoomine. Praktilised hingamis- ja liikumisharjutused ning tantsud. Täiskasvanud Õppija Nädala (TÕN) raames. Tasuta.

N, 17.10 kell 18.15-20.30 hingamiskursuse “Naudin iga hetke” 5. töötubaTakistusteta kurguhingamine, painduvus ja emotsionaalne vabadus“. Eesmärk: tunnen artikuleerimata häälitsustes väljendumise kasulikkust, muutun paindlikumaks ja saan paremini kontakti oma emotsioonidega. Luban oma loovusel vabalt avalduda. Oskan hingamisega lõdvestuda ja ennast reguleerida. Kohapeal 15 €. 

L, 19.10 kell 10.00-11.00 töötuba “Häälestun päevaks Osho tšakrahingamisega” Dorpati konverentsikeskuse Ewerti saalis Südame Tarkuse Päeval. Aktiivne püstiasendis hingamine koos liigutustega, keskendudes kordamööda erinevatele energiakeskustele, kehapiirkondadele ja funktsioonidele, millele järgneb lühike vaikusemeditatsioon ja kogemuste jagamine.  Südame Tarkuse Päeva päevapileti sees.

 

Meie kolme korra kaart maksab 40 € ja viie korra kaart 60 €.

Info ja registreerumine: [email protected] või tel 56 49 27 69 või mõne kuulutuse juures avaneval registreerimislehel.

ISIKUARENGU- JA TERVISEKOOLITUSED KÕIGILE

Tellimisel

Info: [email protected] või tel 56 49 27 69

KOOLITUSED ÄRIKLIENTIDE TELLIMISEL

Juugakoja Facebooki leht.

INDIVIDUAALSEANSID

REIKIKOOLITUSED

Juugakoja Reikikool pakub reiki loenguid, tutvustusi, kursuseid ja praktikaüritusi. JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.

Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 

Reikikooli veebilehele!

Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.

Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.

Reikikooli Facebooki leht.