Üritused/koolitused

 Lähimad hingamiskoolitused

Meie hingamiskoolitustel käijate nädalakirja 22.01 ilmunud number on siin.

28. jaanuar kell 17.30-20.45 edasijõudnute hingamistöötuba “Suu-lõua ja kurgu-kaelapiirkonna vabastamine“. Eesmärk: tunnen püsipinges lõuavöö tekkepõhjuseid ja mõju inimesele. Taastan vaba näomiimika, saan julgustust žestikuleerimiseks ja enese kogu kehaga väljendamiseks. Vabastan end tabudest valjuhäälselt väljendumise ees ja elan mänguliselt sisse lõvienergiasse, mis tuleb eriti kasuks vaiksetele ja tagasihoidlikele inimestele. 16 €.

30. jaanuar kell 17.45-20.45 Hingamiskursuse “Naudin iga hetke 2” 1. töötuba “Reichi süsteem, sidekude taaselustav tants ja vabastav hingamine“.  Eesmärk: tunnen Wilhelm Reichi lihasturvisvööde süsteemi ja jälgin enda omi, oskan sihipäraselt kasutada vabastava hingamise põhitehnikaid ning valida keha eri tasapindades liigutavaid ja energiatakistusi ületavaid tantsuliikumisi. Otsustan, kas jätkata veel 10 nädalat. 15 €.

Hingamiskursus “Naudin iga hetke 2” toimub neljapäevaõhtuti alates 30.01.  Kõik neljapäevased üritused on mõeldud kõigile, sh algajatele, alles enesearenguteed alustajatele ja mitte ühtki korda erilisi energiakogemusi saanud inimestele.

Info: [email protected] või tel 56 49 27 69 või kuulutuse juures avaneval registreerimislehel.

ISIKUARENGU- JA INSPIRATSIOONIKOOLITUSED KÕIGILE

Tellimisel

Info: [email protected] või tel 56 49 27 69

KOOLITUSED ÄRIKLIENTIDE TELLIMISEL

Juugakoja Facebooki leht.

INDIVIDUAALSEANSID

REIKIKOOLITUSED

Meie reikikoolituste plaan ja tutvustused on siin.

Reikikooli Facebooki leht.