Koolitused

 HINGAMIS-, ISIKUARENGU- JA TERVISEKOOLITUSED KÕIGILE

T, 29.05 kell 16.15-18.15 Algallika Protsessi ja Hingamistöö töötuba Algallika meditatsiooniga. Kordame üle Algallika meetodi põhitõed, räägime selle loojast. Hingamise sissejuhatuseks teeme läbi ühe tema tähtsama meditatsiooni – Algallika meditatsiooni,  avades ja energiaga täites kogu keha. Algallika Afirmatsioonid on saatjaks kogu hingamissessiooni vältel. Lõpus toimub väike jagamisring. 10-15 €.

Praktiliste hingamiskoolituste nelik “Huvitavad hingamistehnikad”:

K, 30.05 kell 18.15-20.30 praktiline hingamiskoolitus Tähelepanu ja fookuse juhtimine hingamisega. Hingamine afirmatsioonidega.” Õpime hingama koos inspireerivate ja toetavate mõtete kordamisega, kuni need mõtted lähevad meie alateadvusesse ja muutuvad osaks meie olemusest. Kaasame protsessi ka innustavate mõtete tekitatavad tunded. Koolitus lõpeb vabastava hingamise seansiga afirmatsioonide saatel. 13/10 €.

E, 04.06 kell 18.15-19.30 reiki ja reikikursuste tutvustus koos vahetu reikienergia kogemisega.” Reiki olemus, omadused, lühiajalugu ja eetika. Kutse 16.-17.06 reiki I astme kursusele. Reiki miniseanss soovijatele. Tasuta.

K, 06.06 kell 18.15-20.30 praktiline hingamiskoolitus Südamehingamine ja spirituaalne hingamine.” Õpime jõudma hingamisega südame avanemiseni ning kõigest takistavast lahti lastes saama ühendust oma jumaliku olemusega. Koolitus lõpeb vabastava hingamise seansiga südamehingamise ja sprituaalse hingamisega. 13/10 €.

 

 

 

 

 

KOOLITUSED TELLIMISEL

Juugakoja Facebooki leht.

REIKIKOOLITUSED NII KÕIGILE KUI REIKIT ÕPPINUILE

Juugakoja Reikikool pakub reiki loenguid, tutvustusi, kursuseid ja praktikaüritusi. JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.

Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 

Reikikooli veebilehele!

Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.

Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.

Reikikooli Facebooki leht.

Email this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Print this page