Koolitused

 HINGAMIS-, ISIKUARENGU- JA TERVISEKOOLITUSED KÕIGILE

Meie detsembri 2. nädala hingamiskiri on leitav siit.

N, 13.12 kell 16.30-17.30 lühiloeng nii praegustele kui tulevastele lapsevanematele “Tervete tšakrate kujundamine lastel”. Räägime kokkuvõtlikult tšakratest, nende tööpõhimõtetest ja koosmõjust, põhjalikumalt aga laste tšakrate kujundamise võtetest alates looteeast (1. tšakra) kuni noore täiskasvanu eani (7. tšakra). Loengu eel ja pausi ajal tegeleme enda keha, eriti aga juurtšakraga, mille kinniolek teadlikkusel läbi tulla ei võimalda. Masseerime ja liigutame end. 3 €- 0 €.

N, 13.12 kell 18.15-20.45 õpituba nii praegustele kui tulevastele lapsevanematele “Tervete tšakrate kujundamine lastel” (sügava ühendatud hingamisega). Räägime põgusalt tšakratest ja nende tööpõhimõtetest ja õpime hingamistehnikat. Masseerime, koputleme, liigutame ja tantsitame oma keha, valmistades selle hingamiseks ette. Teeme läbi täispika muusikalise hingamisseansi lõpulõdvestusega, mille jooksul uurime juhendamise järgi endi ja oma laste tšakraid ning teeme paremaid valikuid laste toetamiseks. Ning jagame kogetut ja uusi mõtteid teetassi juures. 10 €.

N, 20.12 kell 18.15-20.30 õpituba “Meeled valla, et saada eluslooduse ja metsaga ühele lainele” sügava ühendatud hingamisega.  Räägime eluslooduse ja metsa tähendusest enda elus ja õpime hingamistehnikat. Masseerime, koputleme, liigutame ja tantsitame oma keha, vabastades blokeeringuid, mis meelte avatud olekut takistada võivad. Teeme läbi täispika muusikalise hingamisseansi lõpulõdvestusega, mille jooksul sulame loodusega täielikult üheks. Ning jagame kogetut ja uusi mõtteid teetassi juures. 13/10 €.

N, 27.12 kell 18.15-20.30 vabastava hingamise töötuba “Aastalõpukokkuvõtete tegemine ja tänu saatmine” 27.12.2018 Juugakojas.  Avaldame 2018. aasta kohta nii palju, kui kohalviibijatele, võib-olla esmakordselt kohatavatele inimestele avaldada julgeme ja väljendame tänutunnet nii sõnades kui kogu kehaga, liikudes. Järgneb täispikk vabastava hingamise seanss lõpulõdvestusega, kus heidame ka avardunud teadvusega pilgu oma aastale ja saadame tänu paljudele inimestele. Lõpetame kogetu jagamisega teetassi juures. Vaba annetusega.

Info ja registreerimine: [email protected] või tel 56 49 27 69 või mõne kuulutuse juures avaneval registreerimislehel.

 

KOOLITUSED TELLIMISEL

 

Juugakoja Facebooki leht.

 

INDIVIDUAALSEANSID

REIKIKOOLITUSED

Juugakoja Reikikool pakub reiki loenguid, tutvustusi, kursuseid ja praktikaüritusi. JK Reikikooli eesmärk on julged, oma väesse uskuvad, teadlikke valikuid tegevad, vastutustundlikud ja keskmes elavad inimesed.

Ja olukord, kus ühiskond teadvustab reiki ja kõigi energiateraapiate tervistavat mõju. 

Reikikooli veebilehele!

Reikikooli lehel tutvustatakse reikikooli, koolitaja Reet Karrot, võimalusi eraisikutele ja pakkumisi firmadele ja organisatsioonidele.

Seal on ka lähema 3-4 kuu koolitusplaan.

Reikikooli Facebooki leht.