KOOLITUSED TELLIMISEL FIRMADELE JA ORGANISATSIOONIDELE

Pakume Tartu, vahel ka Tallinna firmadele ja organisatsioonidele pikemaid ja lühemaid koolitusi tööpäeviti kell 8-18. Kahjuks ei saa meid praegu kutsuda nädalavahetuse- ja õhtustele üritustele ning suve- ja talvepäevadele, sest meie graafik on selleks liiga tihe.

Kohe on valmis ja võime tulla ilma pikema ettevalmistuseta tegema (või kutsuda teid meie koolitusruumi kogema):

  1. väikese tiimi (nt juhtkonna) aktiivkoolitust suhete, koostöö ja meeskonnavaimu parandamiseks ning loovate ideede genereerimiseks

Eeldab suurte konfliktide ja rivaliteedi puudumist ning juba eelnevaltki usalduslikku suhet tiimiliikmete vahel – et poleks valus avaneda ja keegi hiljem ei kahetseks, kui on väljendanud rohkem oma tegelikke mõtteid ja tundeid, kui tavaliselt.

Kui koolitus toimub kliendi ruumides, on vaja avarat ja vähese mööbliga helikindlate seintega ruumi, kus oleks tantsuruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale, osalejad peaksid võtma kaasa vahetusriided. Koolituse pikkus 2,5-4 tundi.

Teine võimalus on teha paarile-kolmele juhtkonna liikmele 1:1 hingamisteraapia seanss keha ja hingamise uurimise ja korrigeerimisega, kus iga osaleja saab ka personaalset tagasisidet ja -soovitusi, massaaži ja tavapärasest erinevaid tavapärasest erineva muusika saatel liigutamisvõimalusi. Võimalus vaadata sügavalt endasse ja teha restart 🙂  Iga seanss on 60-120 minutit ja paus nende vahel 20-30 minutit. Eriti hea oleks, kui 1:1 seansile eelneks hingamiskoolitus kõigile, kogu juhtkonnale või kogu kollektiivile, siis ei peaks teraapiaseansil kulutama aega hingamise põhitõdede selgitamisele.

2. väikemale või suuremale seltskonnale aktiivkoolitust lõdvestumise õppimiseks. Meie ruumi üle 14 inimese ei mahu.

Kui koolitus toimub kliendi ruumides, on vaja avarat ja vähese mööbliga ruumi, kus oleks sirutamis- ja käte laiali ajamise ruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale. Koolituse pikkus 45 min-4 tundi. 3-4 h koolituste puhul peaksid osalejad ümber riietuma.

3. esitlust “Mis on reiki?” koos reiki kogemisega (esitlust kui tahes paljudele, kogemist max. 10 inimesele) (1,5 h)

4. reiki I astme kursust – 14 h, jaotatuna kahele päevale või neljale hommiku- või õhtupoolikule nädalaste vahedega. Lõpetajad saavad reiki I astme tunnistuse, mis annab neile õiguse minna soovi korral II astme koolitusele.

5. esitlust ja/või töötuba “Kuidas ennast hingamisega toetada, oma meeleolu ja seisundit muuta”. 45 min-3 h

6. töötuba tõhusast mediteerimisest (1,5-3 h)

7. esitlust Külgetõmbeseadusest (1-1,5 h)

Tellimuse korral oleme valmis ette valmistama ka koolitusi teistel lähedastel teemadel.

Huvi korral saatke palun kiri [email protected]. Täname ette!