Reikiteraapia ehk reikiravi

Reiki on energiaravi, tervendava energia vahendamine reiki saajale.

Reiki praktiseerija viib end lõdvestuse seisundisse, aeglustades oma aju võnkesagedust alfasageduseni. Seejärel häälestab ta end reikilainele, kasutades õpitud rituaale. Kui ta asetab käed reikisaaja kehale, voolab reiki nende kaudu viimase kehasse, kusjuures tervendaja ei saada energiat saajale, ega kuluta ka oma bioenergiat, vaid saaja keha, olles intelligentne, tõmbab endasse täpselt nii palju ja niisuguse sagedusega tervendavat energiat kui ta vajab.

Füüsilisel tasandil on reiki mõju kirjeldatud pinges lihaseid lõdvestava, valu vaigistava, luumurdude, haavade ja armide paranemist kiirendava ning paljusid muid probleeme leevendava toimena.

Mentaalsel ja emotsionaalsel tasandil tekib reiki saajal rõõmu, kaitstuse ja rahu tunne, taastub optimism ja elurõõm, kaob stress, ärevus ja depressioon. Sügava lõdvestumise tagajärjel toimub energia tasakaalustamine ning taastub inimkeha enesetervendamise mehhanism.

Juugakoja reikimeister-õpetaja Reet Karro on oma Usui Reiki I astme häälestused saanud reikimeistritelt Jaan Jäätsilt, Maire Sirkelilt, Tiiu Reiljanilt ja Hashimoto Kanjilt ning II astme ja III astme häälestuse reikimeister Anti Kreemilt. Ta on lisaks spetsiaalselt reikit tellinutele reikit tasakaalustamiseks alati vahendanud ka oma hingamisseansside klientidele. Kommentaariks on kõlanud nt “Väga puhas kanal”, “Kuldne energia” ja “Tundsin, kuidas su sõrmeotstest tuhisesid välja kuumad joad”. Soovitame järele proovida.

Reikiteraapia seanssidel järgime reikiravi rakendaja eetikakoodeksit.

Kontaktreiki seansid

Fotodel reiki toolil istudes, modell Marju Varblane, fotograaf Elle Roomet.

Meil toimuvad reiki seansid istudes polsterdatud käetugedega toolil või lamades massaažilaual, lõdvestava muusika saatel. Võimalik on valida kas lühike (35+10 minutit), keskmine (50+10) minutit), pikk (70+20 minutit) või ülipikk (100+20 minutit koos diagnostikaga) reikiseanss.

Ülipika ja pika seansi juurde kuulub ka terviseküsimustiku täitmine ning reikijärgne vestlus ja tähelepanekute jagamine. Lühikesse ja keskmisse seanssi mahub lisaks reikile ainult põgus terviseülevaade ja lühikesed kommentaarid. Ülipikk seanss maksab 50 €, pikk 40 €, keskmine 30 € ja lühike 20 eurot. Mingi konkreetse terviseprobleemi korral on kasulik alati alustada pikema seansiga ja võtta vähemalt 4-5 seanssi järjest. Makstes 4-5 seansi eest korraga, saab soodustust 5 %.

Loe reiki seansil käinu muljeid ja lugu.

Soovi korral kirjutage palun [email protected].

Veel:

Loe reikiravi edukäigust USAs

Tutvu reikiravi teaduslike alustega

Tee kindlaks, kas oled reikiravi järel haigestunud, või löövad hoopis välja puhastumise sümptomid.