Reikiteraapia ehk reikiravi

Reiki on energiaravi, tervendava energia vahendamine reiki saajale.

Reiki praktiseerija viib end lõdvestuse seisundisse, aeglustades oma aju võnkesagedust alfasageduseni. Seejärel häälestab ta end reikilainele, kasutades õpitud rituaale reiki distantsilt saatmiseks. Reiki voolab saaja kehasse, saaja keha, olles intelligentne, tõmbab endasse täpselt nii palju ja niisuguse sagedusega tervendavat energiat kui ta vajab.

Füüsilisel tasandil on reiki mõju kirjeldatud pinges lihaseid lõdvestava, valu vaigistava, luumurdude, haavade ja armide paranemist kiirendava ning paljusid muid probleeme leevendava toimena.

Mentaalsel ja emotsionaalsel tasandil tekib reiki saajal rõõmu, kaitstuse ja rahu tunne, taastub optimism ja elurõõm, kaob stress, ärevus ja depressioon. Sügava lõdvestumise tagajärjel toimub energia tasakaalustamine ning taastub inimkeha enesetervendamise mehhanism.

Juugakoja reikimeister-õpetaja Reet Karro on oma Usui Reiki I astme häälestused saanud reikimeistritelt Jaan Jäätsilt, Maire Sirkelilt, Tiiu Reiljanilt ja Hashimoto Kanjilt ning II astme ja III astme häälestuse reikimeister Anti Kreemilt. Ta on lisaks spetsiaalselt reikit tellinutele reikit tasakaalustamiseks alati vahendanud ka oma hingamisseansside klientidele. Kommentaariks on kõlanud nt “Väga puhas kanal”, “Kuldne energia” ja “Tundsin, kuidas su sõrmeotstest tuhisesid välja kuumad joad”. Soovitame järele proovida.

Reikiteraapia seanssidel järgime reikiravi rakendaja eetikakoodeksit.

Kaugreiki seanss kestab 20-60 minutit ja maksab vastavalt 20-40 €. Loe seansi vastuvõtmisest.

Soovi korral kirjutage palun [email protected].

Veel:

Loe reikiravi edukäigust USAs

Tutvu reikiravi teaduslike alustega

Tee kindlaks, kas oled reikiravi järel haigestunud, või löövad hoopis välja puhastumise sümptomid.