Uncategorized

3x hingamisgrupi “Maihingamine” 1. kohtumine T, 10.05 Tartus

Meie grupp kohtub Tartus, Juugakojas, maikuus 3 korda 10.-31. maini.

Eesmärgid:

  • tunda end hästi;
  • õppida paremini toetama ja toetust vastu võtma;
  • avastada oma senitundmatuid külgi;
  • luua väekat ja kirglikku iseennast;
  • õppida oma hingamist jälgima ja eesmärgipäraselt muutma;

Grupi idee autor, kokkupanija ja hingamistoetaja on Maarireet, Algallika protsessi ja hingamistöö ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse (BBTRS) terapeut ning kutseta täiskasvanukoolitaja.

Alustame oma protsessi jagamisega. Järgneb liigutamine ja ekstaatiline tants. Selle helitaust koosneb mitmest palast, mõni neist rahulikum, mõni kirglikum. Igaüks kuulab oma keha ja teeb kaasa nii palju kui keha lubab. Püüame liikuda võimalikult erinevalt.

Iga kohtumise tähtis osa on täispikk hingamisseanss, mis koosneb aktiivsest hingamisest koos emotsioonide väljaelamisega ja lõpulõdvestusest, millele järgneb närvisüsteemi täielik restart.

Ettemaksuna maksab grupi 3 kohtumist kokku ettemaksuna 50 €, 2 töötuba 35 € ja ühe korra kaupa makstes maksab üks kohtumine 18 € .

Maksta saab panka: Swedbank EE752200221066957510, viitenumber 202219, seletus “töötuba” või “töötoad” ja kuupäev(ad), või sularahas kohapeal.

Grupi töötubadesse võiks kaasa võtta lina, sooja salli või rätiku, soojad sokid ja veepudeli. PVC alusmatid ja pleedid on meil olemas, isiklik varustus tagaks veel mõnusama olemise.

1. töötuppa registreerumiseks kirjutage palun reet@juugakoda.ee või registreeruge vormi https://forms.gle/5dw5KsWKZXQE45vB8 kaudu. Kui olete juba otsustanud liituda grupiga kaheks või kolmeks korraks, saate samas valida ka kõik kohtumised.

Põneva kohtumiseni grupis!