Juugakoja üürimine

Juugakoda on vaba ca kolmel nädalavahetusel kuus ja kahel-kolmel tööpäevaõhtul nädalas. Üürniku soovi ja piisavalt pika etteteatamise korral saame pikendada tema nädalavahetuse 3-4-päevaseks reede ja/või esmaspäeva võrra. Samuti saame aeg-ajalt vabaks teha üksikuid tööpäevi, eriti reedeid ja esmaspäevi.

Üürnik saab enda käsutusse ca 36 m2 hingamis-meditatsiooni-koolitusruumi, väikese köögi toidu serveerimise (mitte valmistamise) võimalusega ja väikese abiruumi, kokku 48 m2. Muid variante, nt kasutada vaid väikest tagaruumi või ühte nurka saalist, kõne alla ei tule, sest kogu kompleks on üks tervik.

Ruumides on kasutada kaks diivanit, kaks sirmi, 4 poolümarat ja 7 kokkupandavat tooli, üks puutool, ümmargune ja piklik laud, kaks massaažilauda, 10 helesinist ja 11 rohelist joogamatti, 10 helesinist ja 6 erivärvilist pleedi, 9 diivanipatja, 18 kruusi, 11 taldrikut, 11 komplekti-nuge-kahvleid-lusikaid, kaks veekeetjat, üks suur ja üks väiksem termos, üks teeküünla peal soojendatav teekann, üks riidepuude stange ja kaks püstist riidevarna. Lisaks sisekujunduselemente, küünlaaluseid ja lõhnalampe.

Palume kasutada Juugakoda ainult teraapiate ning valgustavate-arendavate ürituste ja koolituste läbiviimiseks ning hoolitseda ruumide energeetilise puhtuse ja kõrge vibratsiooni säilimise eest.

Üürihind on 6 €/ tund või 35 €/ päev. Palume arvestada teraapiaks või koolituseks valmistumise ja pärastise ruumi endisesse korda sättimise aja üüriaja sisse, mitte välja.

Loe lisaks: