Kuidas tulla Juugakotta

Juugakoda asub Saekoja 36a-310, Tartus.

Maja tuleb üles otsida kaardi järgi, tänaval majanumbrite järgi orienteerudes jõuab valede majadeni Saekoja 36, 36b ja 36c, mis on meist mitme tänavavahe kaugusel.

Ruumi pääseb III korruse tagumisest trepikojast, kuhu pääseb tagumisest, väikese põiktänava poolsest peauksest (näha alumisel pildil, ülemisel pildil viitab sellele nool). Tagumine peauks on tööpäeviti lahti kell 8-18.30. Soovi korral võib majja siseneda ka eesmisest peauksest, mis on näha ülemisel pildil majajuhi kõrval, kuid see on lahti vaid kella 17.00-ni. Eesukse kaudu tulles tuleb minna trepist III korrusele ja liikuda siis läbi kõigi koridoride tagumisse trepikotta.

Maja tagumise välisukse peal on Juugakoja silt

Autoga ja jalgsi keerata Tähe tänavalt Saekoja kaupluse juurest Saekoja tänavasse, Kesk tänava suunas liikudes näebki kohe meie maja. Parkimine on tasuta, kui alla 2h parkimise korral on väljas parkimiskell või paber parkimise algusajaga, üle 2h parkimise korral aga silt “Juugakoda”.

Meile kaugliini bussiga tulles väljuda bussijaamas ja võtta takso või minna kaubamajast veel edasi, Hansakeskuse vastas asuvasse Kesklinn VI peatusesse ja sõita meile ringliiniga 9, kasutades linnabusse. Sama bussiga saab meile Annelinnast ja Raadilt. Kesklinnast peale tulles sõita 8 minutit Tähe Erakliinik ja tulla 2 tänavavahet tagasi. Tagasi kesklinna, Annelinna ja Raadile viib iga poole tunni tagant sama ringliin Purde peatusest, mis on kohe üle tee Tähe tänava ääres. Meist 500 m kaugusel asub peatus Raua (buss 6) ja ca 600 m kaugusel peatus Tarmeko (buss 7).

Meist umbes kilomeetri kaugusele jäävad Jõe ja Silla peatused ning kaugel pole ka Kastani peatus (nr 4).

Rongiga tulles väljuda Tartu jaamas ja tulla jalgsi Vaksali-Riia-Kastani-Võru-Sõbra-Kesk-Saekoja (2 km). Või sõita 25-ga Pepleri peatusse ja tulla sealt jalgsi Pepleri-Riia-Väike-Turu-Tähe-Saekoja (1,6 km). Või sõita 3-ga Aida peatusesse, istuda seal ümber 6 peale, sõita Saekoja peatusesse ja tulla mööda Saekoja tänavat (400 m).

Vaata (bussi)reisiplaneerijat siit.

Lähim jalgrattatee on Kesk tänaval, mööda seda tulles keerata Saekoja tänavast Tähe tn suunas. Vt kaarti siit.

Isiklik jalgratas tuleb jätta maja seina äärde, soovi korral tuua tagumisest peauksest avarasse I korruse koridori.

Rattaringluse rattad: lähimad peatused on (läheduse järjekorras) nr 36 Kuu (Tähe tänaval, Kuu ja Tähe nurgal), nr 27 Sõbra (Võru tänaval, Võru ja Sõbra nurgal) ja nr 59 Tarmeko (Turu tänaval, Turu ja Sõbra nurgal). Vt kaarti siin.

Universaalne orientiir on hõbedaste sibulakuplitega õigeusu kirik, millele avaneb otsevaade nii meie endi kui meie trepikoja akendest.

Kui olete eksinud, võite helistada telefonil 56 49 27 69 (MaariReet).