Ärikliendile

KOOLITUSED TELLIMISEL FIRMADELE JA ORGANISATSIOONIDELE

Pakume firmadele ja organisatsioonidele pikemaid ja lühemaid koolitusi, enamasti tööpäeviti kell 8-18.

Kohe on valmis ja võime tulla ilma pikema ettevalmistuseta tegema (või kutsuda teid Tartusse, Juugakotta (Saekoja 36a) meie koolitusruumi kogema):

  1. väikese tiimi (nt juhtkonna) aktiivkoolitust suhete, koostöö ja meeskonnavaimu parandamiseks ning loovate ideede genereerimiseks

Eeldab suurte konfliktide ja rivaliteedi puudumist ning juba eelnevaltki usalduslikku suhet tiimiliikmete vahel – et poleks valus avaneda ja keegi hiljem ei kahetseks, kui on väljendanud rohkem oma tegelikke mõtteid ja tundeid, kui tavaliselt.

Kui koolitus toimub kliendi ruumides, on vaja avarat ja vähese mööbliga võimalikult helikindlate seintega ruumi, kus oleks tantsuruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale, osalejad peaksid võtma kaasa vahetusriided. Koolituse pikkus 2,5-4 tundi.

Teine võimalus on teha paarile-kolmele juhtkonna liikmele 1:1 hingamisteraapia seanss keha ja hingamise uurimise ja korrigeerimisega, kus iga osaleja saab ka personaalset tagasisidet ja -soovitusi, massaaži ja tavapärasest erinevaid tavapärasest erineva muusika saatel liigutamisvõimalusi. Võimalus vaadata sügavalt endasse ja teha restart 🙂  Iga seanss on 60-120 minutit ja paus nende vahel 20-30 minutit. Eriti hea oleks, kui 1:1 seansile eelneks hingamiskoolitus kõigile, kogu juhtkonnale või kogu kollektiivile, siis ei peaks teraapiaseansil kulutama aega hingamise põhitõdede selgitamisele.

2. väikemale või suuremale seltskonnale aktiivkoolitust lõdvestumise õppimiseks. Meie ruumi üle 16 inimese ei mahu.

Kui koolitus toimub kliendi ruumides, on vaja avarat ja vähese mööbliga ruumi, kus oleks sirutamis- ja käte laiali ajamise ruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale. Koolituse pikkus 45 min-4 tundi. 3-4 h koolituste puhul peaksid osalejad ümber riietuma.

3. esitlust ja/või töötuba “Kuidas ennast hingamisega toetada, oma meeleolu ja seisundit muuta”. 45 min-3 h

4. esitlust ja/või töötuba “Kuidas püsida igakülgselt tervena ja mida selleks praktiliselt teha”

5. esitlust ja/või töötuba “Trauma ja traumavabastus”

Tellimuse korral oleme valmis ette valmistama ka koolitusi teistel lähedastel teemadel.

Huvi korral saatke palun kiri info@juugakoda.ee. Täname ette!