Ärikliendile

KOOLITUSED TELLIMISEL FIRMADELE JA ORGANISATSIOONIDELE

Pakume firmadele ja organisatsioonidele pikemaid ja lühemaid koolitusi, enamasti tööpäeviti kell 8-18.

Koolitaja Reet Karrol on kaks magistrikraadi (Tartu Riikliku Ülikooli magistrikraadiga võrdsustatud 5-aastase õppega diplom inglise filoloogias ja inglise keele õpetamises ning Tartu Ülikooli magistrikraad kirjalikus tõlkes). Ta on 12-aastase koolikogemusega pedagoog, 12-aastase töökogemusega hingamisterapeut (diplomid Algallika protsessis ja hingamistöös ning BBTRSis ehk biodünaamilises hingamises ja traumateraapias), 10-aastase töökogemusega reiki meister-õpetaja ja õpingutega poole peale jõudnud MER-terapeut (MER on lihaste ja sidekirme energeetiline vabastamine, parasümpaatilist närvisüsteemi aktiveeriva aeglase süvamassaažiga teraapia). Tal ei ole täiskasvanute koolitaja kutset, kuid on viinud ennast kurssi kutsenõuetega ja arvestab neid. Lisaks on tal alates kesoleva aasta juunist kogemusnõustaja kvalifikatsioon.

Kohe on valmis ja võime tulla ilma pikema ettevalmistuseta tegema:

  1. väikese tiimi (nt juhtkonna) aktiivkoolitust suhete, koostöö ja meeskonnavaimu parandamiseks ning loovate ideede genereerimiseks

Eeldab suurte konfliktide ja rivaliteedi puudumist ning juba eelnevaltki usalduslikku suhet tiimiliikmete vahel – et poleks valus avaneda ja keegi hiljem ei kahetseks, kui on väljendanud rohkem oma tegelikke mõtteid ja tundeid, kui tavaliselt.

Koolituseks on vaja vähese mööbliga ja võimalusel helikindlate seintega ruumi, kus oleks tantsuruumi ja võimalus pikali heitmiseks, istumiseks toole. kui seal ei jätku joogamatte ja pleede igale osalejale, võiksid osalejad need kaasa võtta, samuti ka vahetusriided. Koolituse pikkus 2,5-4 tundi.

Teine võimalus on teha paarile-kolmele juhtkonna liikmele 1:1 hingamisteraapia seanss keha ja hingamise uurimise ja korrigeerimisega, kus iga osaleja saab ka personaalset tagasisidet ja -soovitusi, massaaži ja tavapärasest erinevaid tavapärasest erineva muusika saatel liigutamisvõimalusi. Võimalus vaadata sügavalt endasse ja teha restart 🙂  Iga seanss on 60-120 minutit ja paus nende vahel 20-30 minutit. Eriti hea oleks, kui 1:1 seansile eelneks hingamiskoolitus kõigile, kogu juhtkonnale või kogu kollektiivile, siis ei peaks teraapiaseansil kulutama aega hingamise põhitõdede selgitamisele.

2. väikemale või suuremale seltskonnale aktiivkoolitust lõdvestumise õppimiseks.

Koolituseks on vaja avarat ja vähese mööbliga ruumi, kus oleks sirutamis- ja käte laiali ajamise ruumi ja võimalus pikali heitmiseks, toole, võimlemismatte ja pleede igale osalejale. Koolituse pikkus 45 min-4 tundi. 3-4 h koolituste puhul peaksid osalejad ümber riietuma.

3. esitlust ja/või töötuba “Kuidas ennast hingamisega toetada, oma meeleolu ja seisundit muuta”. 45 min-3 h

4. esitlust ja/või töötuba “Lihtsaid praktilisi abinõusid igakülgselt tervena püsimiseks”

5. esitlust ja/või töötuba “Baasteadmised traumast ja elementaarsetest traumateraapia tehnikatest”

6. karjääriõppe töötuba noortele “Karjäär tarbetekstide tõlkijana – valida või hoiduda”

Tellimuse korral oleme valmis ette valmistama ka koolitusi teistel lähedastel teemadel.

Huvi korral saatke palun kiri info@juugakoda.ee. Soovime juba ette meeldivat koostööd!