Bidünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise 5. seanss, rindkerevööde. Õlaliigese vabastamine.

Tagasi teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Rindkerevööde hõlmab Reichi järgi ka roietevahelised lihased, deltalihased, seljalihased, abaluulihased, õlad, õlavarred, käsivarred ja labakäed.  Viha pingestab sealseid lihaseid, ärevus muudab hingamise pinnapealseks või paneb emotsioonide allasurumiseks koguni hinge kinni hoidma. Emotsionaalne pinge väljendub selja pingetes. Sellisel juhul on rindkere pidevalt puhevil, väljahingamine puudulik, mille tulemuseks on krooniline ärevus. Kui hingamine on minimaalne, on ka energiatase puudulik.

Lahendus: vabastame oma rindkeres, ülaseljas ja kätes salvestatud traumad, vabastame sealse kroonilise pinge, et energia saaks hakata vabalt voolama. Rindkeresegmendi vabastamine lubab energial liikuda ka alla vaagnasse, kus seda tavaliselt kõige enam vaja on.

Klient hingab kokku 45 minutit sügavalt ja ühendatult. Mängib sugestiivne, edasiviiv ja emotsioone käivitav muusika. Terapeut juhendab klienti olema endaga kontaktis ja blokeeringutest läbi hingama, mängides aeg-ajalt muusikaga kaasa kõristit, helikaussi ja šamaanitrummi või kasutades vibratsiooni harmoniseerimiseks tuunimisharki.

Seansi lõpus on 15 minutiline integratsiooniaeg maha rahunemiseks ja uute kogemuste integreerimiseks. Mängib imeline lõdvestav muusika. Terapeut toetab klienti õrnade puudutuste, tuulekella helide, puhastava puu suitsu ja aroomiteraapiaga.

Esialgu on meil pakkuda järgmisi fotosid (kuni teeme spetsiaalsed pildid):

Tagasi biodünaamilise hingamise teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Tagasi hingamisteraapia lehele