Bidünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise 6. seanss, diafragmavööde. Vahelihase vabastamine.

Tagasi teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Diafragmavööde hõlmab Wilhelm Reichi süsteemi järgi ka vahelihase, mao, päikesepõimiku, kõhunäärme, maksa, sapipõie ja neerud. 

Diafragma on sild ülemiste pingevööde ja vaagna vahel. Diafragmas tekib pinge iga kord, kui me ei luba endal tunda oma tundeid, või neid alla surume. Aja jooksul võib diafragma jäigastuda. Kui see on pingul, tõuseb kõht hingates märgatavalt kõrgemale kui rind. Tunneme aeg-ajalt iiveldust kõhus ja ebamugavust seljas. Pingestub ka autonoomne närvisüsteem.

Lahendus: vabastame oma diafragmas, vahelihases, ülemistes seedeelundites ja neerudes salvestatud traumad, vabastame sealse kroonilise pinge, et energia saaks hakata vabalt voolama. Diafragmasegmendi vabastamine lubab energial liikuda alakehast ja vaagnast üles. Samuti seksuaalsete impulssidel liikuda südamesse ja südameenergial jõuda seksini.

Klient hingab kokku 45 minutit sügavalt ja ühendatult. Mängib sugestiivne, edasiviiv ja emotsioone käivitav muusika. Terapeut kasutab sobivaid kehatöö võtteid, mängides aeg-ajalt muusikaga kaasa kõristit, helikaussi ja šamaanitrummi ning kasutades vibratsiooni harmoniseerimiseks tuunimisharki.

Seansi lõpus on 15 minutiline integratsiooniaeg maha rahunemiseks ja uute kogemuste integreerimiseks. Mängib imeline lõdvestav muusika. Terapeut toetab klienti õrnade puudutuste, tuulekella helide, puhastava puu suitsu ja aroomiteraapiaga.

Esialgu on meil pakkuda järgmisi fotosid (kuni teeme spetsiaalsed pildid):

Tagasi biodünaamilise hingamise teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Tagasi hingamisteraapia lehele