Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise 8. seanss, vaagnavööde. Kogu keha orgasm.

Tagasi teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Vaagnavööde hõlmab Reichi järgi ka vaagnalihaseid, reie-, sääre- ja jalalihaseid. Kui vaagnavööde pole liikuv, on jalad kanged. Pidev pinge tekitab alaseljavalu ja ishiast. Vaagnapinge viib tundetuseni suguelundites. Tavaline energia maandamine toimub läbi töö, spordi, loovuse ja seksi. Kui maandada ei saa, ei saagi pingeid välja. Tekib kõhukinnisus, ärritunud soole sündroom, hemorroidid, veenilaiendid, vaagnavalu, erektsioonihäired, seksuaalne külmus, või vastupidi viha, vägivaldsus, enesestimuleerimine toidu või meelahutusega.

Lahendus on vaagnapiirkonna lõdvestamine ja avamine, kuni tekib kogu keha orgasm (mitte segi ajada seksuaalse orgasmiga). Energia hakkab voolama vabalt kogu kehas, pealaest jalatallani. Vaagen muutub painduvaks, elastseks ja liikuvaks, naine muutub naiselikumaks ja mees mehelikumaks ning inimene muutub seksikamaks ja kompleksivabamaks. Lubame endal kogeda naudingut, mida iganes me teeme.

Teraapiaseansil õpime selgroo vonklevat liikumist ja lubame lülisambal järjest vabamalt liikuda. Abiks on ka massaaživõtted.

Esialgu on meil pakkuda järgmisi fotosid (kuni teeme spetsiaalsed pildid):

Tagasi biodünaamilise hingamise teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Tagasi hingamisteraapia lehele