Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise sissejuhatav üldseanss

Tagasi biodünaamilise hingamise kirjeldusse ja seansside loetellu

Kliendil on võimalus kogeda biodünaamilise hingamise meetodit ja selle võimalusi. Terapeut saab ettekujutus kliendi eripärast, kogetud traumadest ja tema eluviisidest. Täidame lühikese traumaküsimustiku. Lepime kokku seansi eesmärgis – mida soovib klient vabastada ja kuidas ennast pärast tunda.

Tantsime energia liikuma saamiseks 5 minutit laiendavat tantsu sugestiivse muusika saatel.

Järgneb põrandale, matile istumine ja paarisõnaline vestlus kohalejõudmiseks. Ja pikali heitmine. Klient hingab 45 minutit sügavalt ja ühendatult, aeg-ajalt oma keha juhenduse järgi liigutades ja kohalejäämist toetavatele küsimustele vastates. Terapeut toetab teda õrnade puudutuste, jäsemete liigutamise ja rindkere loksutamisega. Mängib sugestiivne, edasiviiv ja emotsioone käivitav muusika. Terapeut mängib aeg-ajalt muusikaga kaasa kõristit, helikaussi ja šamaanitrummi.

Seansi lõpus on 15 minutiline integratsiooniaeg maha rahunemiseks ja uute kogemuste integreerimiseks. Mängib imeline lõdvestav muusika. Terapeut toetab klienti õrnade puudutuste, tuulekella helide, puhastava puu suitsu ja aroomiteraapiaga.

Pärast minutilist päris vaikust vesteldakse veel 15 minutit, klient saab soovituse jätkata pidevalt energia liigutamist, kuid seada ka eesmärgiks maandatuse ja tasakaalukuse, mitte väga tormilised muutused.

Loe ühe kliendi muljeid sellelt seansilt

Esialgu on meil pakkuda järgmisi fotosid (kuni teeme spetsiaalsed pildid):

Tagasi biodünaamilise hingamise teraapia kirjeldusse ja seansside loetellu

Tagasi hingamisteraapia lehele