Hingamiskonsultatsioon

Palume silmas pidada, et tegu pole meditsiiniteenusega. Meil ei uuri Teie hingamist arst ega füsioterapeut, vaid hingamisterapeut, kes on õppinud vaatlema inimest kui tervikut ning saanud muu hulgas ettevalmistuse ka keha ja hingamistöö uurimiseks.

Hingamiskonsultatsioon on mõeldud inimesele, kellel on vähe aega ja/või kes ei soovi esimesel korral veel oma tavalisest olekust väljuda. Siin saab arutada oma hingamisprobleeme ja kiire vastuse, kas hingamisterapeudile paistab silma midagi tähelepanu väärivat.

Räägime Teie olukorrast ja probleemidest, kui neid on. Vaatleme keha, eriti rindkeret, vahelihast, roietevahelisi lihaseid, turja, kaela ja kurku, lõuga, suud ja nina. Kes soovib vaatlemisele lisaks veel põhjalikumat keha uurimist kompamise ja sügava kehatööga, peab tulema hingamisseansile 🙂

Hingamiskonsultatsioone on meil kolmes pikkuses:

30 minutit – 25 €,

45 minutit – 40 €,

60 minutit – 50 €.

Hingamiskonsultatsioonil selgub, kas probleemi üldse on. Kui on, kas on märgata midagi nii muret tekitavat, et oleks vaja pöörduda arsti poole või saaks abi hingamisteraapiast ja millisest just. Klient saab ka soovitusi, mida teha oma hingamisega iseseisvalt kodus.

Hingamiskonsultatsioone pakub Reet Karro, kes lisaks Algallika protsessi ja hingamistöö (2011) ning biodünaamilise hingamise ja traumavabastuse terapeudi diplomile (2018) sooritas omal ajal kõigile filoloogiatudengitele kohustusliku tagalaõe stuudiumi raames inimese anatoomia ja füsioloogia eksami Tartu ülikoolis. Lisaks käis ta ühepäevasel füsioloogia täienduskoolitusel Tartu Ülikooli Suveülikoolis 2019. aasta suvel.

Inimese hingamissüsteem

Täname kujutise eest: Clker-Free-Vector-Images portaalist Pixabay.