Massaažiteraapiad

Juugakoja terapeut Reet Karro pole läbinud pikka massööri kutseõpet. Seetõttu ei paku ta üldmassaaži ega spordimassaaži, mille tegemiseks on vaja põhjalikku anatoomilist ja meditsiinilist ettevalmistust. Siin pakutavad massaažiliigid on kerged ja energeetilised, pigem energiapunkte vajutavad või mõjutavad ja nahka või isegi vaid energiavälja silitavad kui lihaseid ja liigeseid manipuleerivad. Nende eesmärk on energia liikuma aitamine, mitte niivõrd konkreetsete elundite või süsteemide funtsionaalsuse taastamine. Kuna iga massaaž nõuab vormishoidmiseks pidevat praktikat, on praeguseks meie arsenali jäänud kaks pidevalt tellitavat ja sisse töötatud massaažiliiki (sulgudes massaaži õppimise koht või allikas):

  • osaline taktiilne massaaž (Tartu Tervishoiukõrgkool) – näo või pea või käte või jalgade või selja või rinna või kõhu pindmine silitav massaaž õliga. 30-60 min, 20-30 €.

  • India peamassaaž ehk Champi (Krautmani Terviseakadeemia) – toolil istudes õlgade, õlavarte, kaela, kukla, pea juustega kaetud osa, kõrvade ja näo hõõrumine ja silitamine, energiapunktide vajutamine, juuste tuuseldamine ja kerge sakutamine jne energiakanalite avamiseks. Õlita või soojendatud õliga. 60 min, 30 €. Koos 30 min reikiga (kokku 90 min) 40 €. Koos 1 h reikiga (kokku 120 min) 50 €. Reikiga massaaži on tellinud ka teadususku inimesed, sest pärast istudes tehtud massaaži on lihtsalt nauditav massaažilaual pikutada, ennast välja sirutada, lõdvestuda ja õrnu puudutusi tunnetada.

Massaažisoovi korral võtke palun ühendust ja täpsustage oma soovi.

Täname modell Marju Varblast ja fotograaf Elle Roometit.