Massaažiteraapiad

Juugakoja terapeut on Maarireet ehk Reet Karro. Ta ei ole läbinud pikka massööri kutseõpet ega paku seetõttu klassikalist üldmassaaži ega spordimassaaži.

Ta on õppinud ja pakub (sulgudes õppimise koht):

  • MER-massaaži ehk nn sidekoemassaaži (European Institute Of Body Oriented Healing Arts) – sügav aeglane massaaž massaažilaual. 1,5 tundi 40 € ja 2 tundi 60 €.

  • India peamassaaži ehk Champit (Krautmani Terviseakadeemia) – toolil istudes õlgade, õlavarte, kaela, kukla, pea juustega kaetud osa, kõrvade ja näo hõõrumine ja silitamine, energiapunktide vajutamine, juuste tuuseldamine ja kerge sakutamine jne energiakanalite avamiseks. Õlita või soojendatud õliga. 60 min, 40 €. Koos 30 min reikiga (kokku 90 min) 60 €. Koos 1 h reikiga (kokku 120 min) 70 €. Reikiga massaaži on tellinud ka teadususku inimesed, sest pärast istudes tehtud massaaži on lihtsalt nauditav massaažilaual pikutada, ennast välja sirutada, lõdvestuda ja õrnu puudutusi tunnetada.

  • taktiilset massaaži (Tartu Tervishoiukõrgkool) – massaažilaual lebades vastuvõetav kogu keha või näo või pea või käte või jalgade või selja või rinna või kõhu pindmine silitav massaaž õliga. 20-90 min, 20-65 €.

Massaažisoovi korral võtke palun ühendust ja täpsustage oma soovi.

Täname modell Marju Varblast ja fotograaf Elle Roometit.