Taktiilne massaaž

Taktiilne massaaž on õliga kogu keha massaaž kergete, pidevate puudutustega. See massaaživorm erineb klassikalisest sellepoolest, et siin ei muljuta lihaseid ega avaldata survet liigestele, vaid stimuleeritakse naha pindmisi retseptoreid pehmete regulaarsete liigutuste kaudu.

Sooja ja turvalise kesskkonna loomiseks ja kehateadlikkuse arendamiseks on klient on kogu seansi aja mähitud käterätikutesse, mille seest ulatub välja vaid hetkel masseeritav kehaosa. Massaaži kohandatakse kliendi vajaduste ja eelistustega, võimaldades viimasel täielikult lõdvestuda ja end hoolitsetuna tunda.

Massaaži vastunäidustusteks on rasked südame-, kopsu-, või maksahaigused, ägedad põletikud, nahainfektsioonid, haavad.

Eelnevalt tuleks kokku leppida armide käsitlemine.

Seanss toimub massaažilaual. Massaažiõli: külmpressitud mahe valge sinepi õli või viinamarjaseemneõli, lisanditeta.

Täispikk seanss kestab 90 minutit+15 minutit ja maksab 65 eurot. Võimalik on kokku leppida ka osaline massaaž, mis vastavalt kestab ja maksab vähem. Osalise massaaži võimalusi (klient võib tellida ka oma variandi):

  • nägu ja pea
  • dekolteepiirkond ja rind
  • selg ja kõht
  • – jalad eest ja tagant
  • – käsivarred ja käed.

Osalise massaaži pikkused ja hinnad:

70 minutit + 15 minutit – 50 €

60 minutit + 15 minutit – 45 €

45 minutit + 15 minutit – 35 €

30 minutit + 15 minutit – 25 €

20 minutit + 10 minutit – 20 €.

Seansi hinda aitab vähendada oma käterätikute kaasavõtmine: 3 saunalina+2 käterätikut või 1 fliis+2 suuremat käterätikut vähendab seansi hinda 5 eurot.

Massööri väljaõpe: Juugakoja massöör Reet Karro on õppinud taktiilset massaaži Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis Rootsi massaažiterapeudi Birgitta Wallbomi koolitusel.