Rännakud

Pakume mitut sorti rännakuid, v.a. Rännaku meetod à la Brandon Bays. Rännakute puhul klient teatab oma soovist, räägime natuke olukorrast ja seejärel ta heidab matile ja vastavalt oma eelistusele kas hingab vabastavalt või mediteerib. Aitame alguses kaasa muutunud teadvuseseisundi saavutamisele ja seejärel hakkab teda juba edasi viima muusika või saade. Pakume järgmisi rännakuid:

  • šamaanirännak. Alumise või ülemise ilma külastamine, väelooma, teejuhtide või sisemiste õpetajatega kohtumine. Ettevalmistuse ajal saateks šamanistlik muusika ja käristi, rännaku ajal saateks šamaanitrumm.

  • indiaanirännak. Oma indiaani juurte taasavastamine, seikluste läbielamine, Ameerika põliselanike õpetuste kuulamine. Saateks indiaani muusika ja šamaanitrumm

  • pärimusrännak. Oma põliste juurte taasavastamine, esivanemate õpetuste kuulamine. Saateks pärimusmuusika.

  • Jaapani rännak. Kirsiõite imetlemine, nii zen-meeleolu kui samurai seikluste kogemine. Saateks algupärane ja töödeldud Jaapani muusika.

  • rännak ajaloolisse Lähis-Itta. Seiklused kõrbetes, haaremites ja templites. Saateks sufi muusika, nn kõhutantsumuusika ja mõõgatantsud.

  • rännak Vana-Indiasse. Jalutuskäigud templites ja turgudel, sõit paadiga mööda Gangese jõge, retk elevandi seljas läbi džungli. Saateks India filmimuusika, mantrad ja badjanid.

Šamaanitrumm

Rännak on kui väike puhkus keset argipäeva, kust osaleja naaseb puhanuna ja lõõgastununa, olles saanud oma olukorrale teise nurga alt vaadata, teades nüüd, mida teha edasi.

Hind: rändamine+väljatulek

             30+15 min – 35 €

                45+15 min – 50 €

                60+30 min – 60 €

Sama paarile: hind x 1,25

Sama 3-6-inimeselisele grupile või perele: hind x 1,5