Kaugreiki vastuvõtmise juhised

1) lepi kokku seansi aeg reet@juugakoda.ee.

2) kanna kokkulepitud summa kontole

OÜ Juugakoda IBAN EE752200221066957510 viitenumber 2023030, seletus “kaugseanss” ja kuupäev. Kui Sinu pank ei ole Swedbank, kasuta palun kiirülekande võimalust.

3) pärast vastuse saamist häälestu kaugenergia vastuvõtmisele. Puhka rohkem, liigu värskes õhus, looduses, aeglustu, tee kergeid võimlemisharjutusi või joogaharjutusi. Söö võimalusel mahe- ja taimetoitu. Väldi võimalusel e-aineid, piima- ja terviljavalku sisaldavaid toiduaineid, valget suhkrut, kohvi ja maiustusi. Väldi võimalusel siniseid ekraane ja kiirgavaid elektroonilisi seadmeid, sh mikrolaineahi. Joo rohkem puhast vett sissepigistatud sidruni või vees ulpivate marjadega (jõhvikad, astelpajumarjad). Sooja joogina eelista Eesti taimedest teed.

4) häälestu sellele, et kaugseansiga saadav  energia annab hoogu puhastusprotsessile ja tõstab energiataset. Tervis tugevneb ja kehasse tuleb rohkem elu.

5) häälestu sellele, et Sul on ideaalsed tingimused ja aega seansi vastuvõtmiseks.

Seansi vastuvõtmine

Seansi vastuvõtmiseks vali mugav koht – joogamatt, pehme vaip või voodi. Selle kõrvale pane põlema küünal, järgides tuleohutust (tulekindel alus, kardinaservadest kaugel jne). Kui Sul on ehtsaid kristalle (poolvääriskive), pane jalgade juurde tume kristall (hematiit, suitskvarts, granaat), ülakõhu keskele kollane kristall (oranž kaltsiit, tsitriin, päikesekivi, kuukivi) ja pealae juurde mõni kõrge vibratsiooniga kristall (seleniit, angeliit, serafiniit) või mäekristall. Lamades kata end tekiga. Jälgi, et Su selg oleks toetatud. Häälestu energeetilise tasandi puhastumisele, negatiivsete mõtete pinnaletulemisele ja vabanemisele ning pane mängima lõõgastav meditatsioonimuusika. Ütle enne seansi algust mõttes: “Võtan vastu tervendavat energiat nüüd!”

Pärast seda lase keha täielikult lõdvaks ja hakka sügavalt ja ühendatult hingama. Tunneta energiat enda kallal toimetamas. Iga aisting, mis erineb tavalisest, on märk, et Su kehad kaugenergiat vastu võtavad. Kui tuleb tavalisi mõtteid, saada need ära tänuga. Usalda, et kõik, mis sünnib, on Sinu kõrgeimaks hüvanguks.

Kui peaksid keset seanssi magama jääma, pole sellest midagi – energia toimib ikka.

Lõpus täna energiat ja ennast.

Pärast seanssi

Joo võimalikult palju puhast vett, et liikuma aidatud toksiine kehast välja uhtuda. Puhka, et Su keha saaks muutusega kohaneda.

Järgmistel päevadel

Joo rohkem vett. Hea mõte on juua vett, kus 1 liitri vee kohta on 1 sidruni mahl ja näputäis meresoola. Ela tervislikult, luba endal tunda kõiki oma tundeid ja aistinguid. Ära suru midagi alla, ega põgene tundmise eest, ära võta valuvaigisteid, ära lase tavalise hambaravi (mitte opi) ajal teha tuimestavat süsti, ära põgene asendustegevustesse, kui oleks vaja tunda. Vii ellu positiivset programmi, kui see Sulle seansi käigus Sulle laekus või juba ennegi meeles mõlkus. Kui tunnetad meeleolukõikumist või tuleb üle tavalisest rohkem negatiivseid mõtteid, suhtu sellesse aktsepteerimisega. Ja joo veel rohkem sidruniga vett.

Kui Sul esines energiat vastu võttes enneolematuid elamusi või aistinguid, või said sõnumeid, mis jagamist vajaksid, kirjuta palun reet@juugakoda.ee

Namaste!