Massaažiteraapiad

Juugakoja terapeut Reet Karro pole läbinud pikka massööri kutseõpet. Seetõttu ei paku ta üldmassaaži, spordimassaaži ega beebimassaaži. Siin pakutavad massaažiliigid on kerged ja energeetilised, pigem energiapunkte vajutavad või mõjutavad ja nahka või isegi vaid energiavälja silitavad kui lihaseid ja liigeseid manipuleerivad. Nende eesmärk on energia liikuma aitamine, mitte niivõrd konkreetsete elundite või süsteemide funtsionaalsuse taastamine. Pakume järgmisi massaažiliike (sulgudes massaaži õppimise koht või allikas):

  • India peamassaaž (Krautmani Terviseakadeemia) – toolil istudes õlgade, õlavarte, kaela, kukla, pea juustega kaetud osa, kõrvade ja näo hõõrumine, silitamine, tuuseldamine, tutistamine jne energiakanalite avamiseks. Õlita või soojendatud õliga. 60 min, 30 €. Koos 30 min reikiga (kokku 90 min) 40 €. Koos 1 h reikiga (kokku 120 min) 50 €.

  • osaline taktiilne massaaž (Tartu Tervishoiukõrgkool) – näo või pea või käte või jalgade või selja või rinna või kõhu pindmine silitav massaaž õliga. 30-60 min, 20-30 €.

  • liblikmassaaž (Ly Lobjakas ja Liina Pällin) – kogu keha kerge liblikapuudutustega massaaž läbi riiete. 60 min, 30 €.

  • homöopaatiline masaaž (raamat “Reiki parimad võtted”) – imeõrn näpuotstega silitav massaaž läbi riiete. 30-60 min, 20-30 €.

 

Massaažisoovi korral võtke palun ühendust ja täpsustage oma soovi.

 

Täname modell Marju Varblast ja fotograaf Elle Roometit.

Email this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Print this page